Muhabbet Et!
Muhabbet başka dillere çevrilemeyen nadide bir sözcük. Hem sevgi demek hem de dostça diyalog.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Blog'dan Yazılar

Sohbete Hızlı Bağlan

Sık Sorulan Sorular

Sohbete nasıl bağlanabilirim?

Sohbete bağlanabilmek için Muhabbet anasayfası üzerinden üst tarafta bulunan sohbet bölümünden rumuz ve varsa şifrenizi yazarak "Sohbete Bağlan" butonuna basmanız yeterlidir.

Tarayıcı kullanmadan, program ile nasıl bağlanabilirim?

Özel olarak geliştirilmiş ve Türkçeleştirilmiş olan mIRC adını verdiğimiz programı indirerek program aracılığı ile sohbete bağlanabilirsiniz.

Sohbet Servisini kullanmak için ücret ödemem gerekir mi?

Hayır, sunduğumuz hizmet tamamen ücretsiz olup herhangi bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.

Odalara bağlanmak için yaş sınırlaması var mı?

Elbette. Küçük yaştaki bireylerin suistimal edilebilmesi nedeni ile 18 yaş altında ki kullanıcıların sohbete katılması yasaktır. Tespiti halinde sohbet servisinden uzaklaştırılırlar.

Birileri kişisel bilgilerimi paylaşıyor, ne yapmalıyım?

Böyle bir duruma tanık olduğunuzda veya bunun bilgisini aldığınızda #OPERHELP kanalına girerek sunucu yetkililerine durumu iletiniz. Ayrıca takıntı yapmış kişilerin bu eğilimi tekrar edici olduğu için yasal yollara başvurmanızı da öneririz. Site yönetimi olarak adli makamlardan bilgi talebi geldiğinde bu suçu işleyen kullanıcıya ilişkin bilgileri paylaşmaktayız.

sohbet

Muhabbet.net.tr Yayında!

Muhabbet artık cebinizde Muhabbet odalarında cep telefonunuz ile muhabbet edebilirsiniz. "Google Play" üzerinden uygulamımızı yükleyerek anında muhabbet odalarına ücretsiz ve hızlı giriş yapabilirsiniz. Üstelik bu harika uygulama ile muhabbetin keyfine varın.

Muhabbet sitesinde binlerce kullanıcı ile hızlıca ve üye olmadan muhabbet etme imkanı sizleri bekliyor. Her defasında web sitesine giriş yapmadan tek tıklama ile muhabbet sitesine bağlanabilirsiniz.

Yanlızmısınız canınızmı sıkıldı Muhabbet Siteleri tam size göre en kaliteli muhabbet sitelerinde, oyun, eğlence, müzik ve doyasıya sınırsız muhabbet bir tıklama kadar size yakın bedava odalara bağlanıp doyasıya muhabbet yapmaya başlayın.

Muhabbet odalarının kendine özgün mobil uygulaması ile Muhabbet Odaları'na bağlanıp farkı hissedin, 2019 yılından itibaren geliştirilmeye başlanan mobil irc muhabbet uygulaması ile hızlıca arkadaş bulabilirsiniz. Muhabbet odaları aynı zamanda resimli muhabbet odaları, aktif muhabbet odaları, şehir muhabbet odaları ve arkadaşlık muhabbet odaları aradığınız tüm isteklere ücretsiz olarak karşılık bulabileceğiniz bu odalarda Türkiye’nin tüm bölgelerinden kullanıcılar bulunmaktadır.

Arkadaşlarını Bul
#Muhabbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin